اطلاعات تماس

این سایت توسط فاطمه افتخاری و شهناز خبره دست  با هدف معرفی و توسعه  ورزشهای هوایی در کشور ، طراحی و راه اندازی گردیده است . 

 

info@flytime.ir

Coupe Icare جشنواره

                             coupe

منبع یزد پارا

 

شهر Isere در جنوب شرقی فرانسه در بر گیرنده بخشی از کوهای آلپ می باشد که از نظر جغرافیایی و اقلیمی برای ورزشهای هوایی بسیار مناسب است .فضای سبز جنگلی و آبشارهایی طبیعی که ازشیبهای تند کوه می ریزد بسیار محسور کننده است. حداقل برای ما که در کویر و یکی از بد آب و هواترین نقطه جهان زندگی می کنیم !

این شهر میزبان بزگترین فستیوال جهانی ورزشهای هوایست که همه ساله در اوایل پاییز در رشته های بالن هوای داغ ، کایت و پاراگلایدر برگزار می گردد . مدت برگزاری چهار روز است و نحوه رقابت در این جشنواره بستگی به قیافه ظاهری افراد در شکل وسیله پروازی  و لباس مبدل است.


محل سایت خیابان Hilaira و محل لند روستا و مزرعه اشتراکی Lumbin است. علاوه بر مسابقات پرواز برنامه های سرگرم کننده واجرای برنامه های خیابانی همچنین برپایی موزه پرواز و مشارکت کودکان در این مراسم از جاذبه های زیبای این گردهمایی جهانیست.

برگزاری این فستیوال هر ساله مورد استقبال بیش از 150 شرکت سازنده تجهیزات هوانوردی می باشد که زیر یک چادر غول پیکر 5000 متر مربعی یک بازار باشکوه هوانوردی را به وجود می آورد.


 

                  Coupe-Icare 18               Coupe-Icare 66


این جشنواره از سال 1973 در این مکان توسط یک یک شرکت توریستی پایه گزاری گردید و از سال 1989 توسط یک سازمان غیر انتفاعی IFO-Icare festival organisation به منظور مدیریت این جشنواره ایجاد گردید.


                                                 6a00e54ee8552c883300e54f70a4048834-800wi

 

 


 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی