اطلاعات تماس

این سایت توسط فاطمه افتخاری و شهناز خبره دست  با هدف معرفی و توسعه  ورزشهای هوایی در کشور ، طراحی و راه اندازی گردیده است . 

 

info@flytime.ir

General competition ruls

ترجمه : شهناز خبره دست

 

قوانین کلی مسابقات قهرمانی پاراموتور Europ2016 

2nd FAI EUROPEAN  PARAMOTOR SLALOM

 

ثبت نام :

هنگام ورود, مربی تیم و اعضا به دفتر ثبت نام معرفی می شوند تا مدارکشان منطبق شود و قواعد و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند . مدارک لازم :

گواهینامه خلبان

کارت ملیت شرکت کننده

گواهی معتبر از فدراسیون جهانی ورزش های هوایی برای خلبان

گواهی یا مجوز مناسب پرواز برای پاراموتور

مدرک منطبق شده با قوانین رده مربوطه

تاییدیه بیمه

رسید پرداخت هزینه ورود

 دفتر ثبت نام همانطور که در تابلو اعلانات نشان داده شده باز خواهد شد و فرم های ثبت نام طبق درخواست قبل از شروع رقابت , توسط مربیان تیم بازرسی میشود.

 

صلاحیت های خلبان :

یک خلبان مسابقه برای  رویارویی با مطالبات یک مسابقه بین المللی میبایست استانداردهای مناسب داشته باشد ار آن جمله گواهی خلبانی معتبر یا مدرک معادل آن. کمیته ورزشی هر شهر مسئولیت کامل  چک کردن مهارت خلبان را برای ورود به مسابقات  پاراموتور  بر عهده دارد . خلبان باید گواهینامه فدراسیون ورزش های هوایی را صادره از کمیته ورزشی شهر خود داشته باشد . همچنین در اولین روز مسابقه باید حداقل 15 سال تمام داشته باشد.

 

پاراموتور و ملزومات وابسته :

پاراموتور و ملزومات فراهم شده از طرف شرکت کننده باید دارای استاندارد و عملکرد مناسب مسابقه باشد. هر پاراموتور میباست یک گواهی معتبر مناسب پرواز و یا مجوز پرواز (نه منحصرا برای مسابقه) داشته باشد . این سند باید توسط کشور سازنده پاراموتور یا وارد کننده آن و یا کشور برگذار کننده , صادر و یا حداقل پذیرفته باشد. یک پاراموتور باید همواره با تعریف فدراسیون ورزشهای هوایی از یک پاراموتور همخوانی داشته باشد.

دو  ست  کامل تجهیزات شامل کانوپی ها مجوز ورود به مسابقه را دارند. یک علامت معتبر روی کانوپی ها چاپ خواهد شد. همچنین هر خلبان مسئولیت تجهیزات خود را بر عهده دارد.

اگر از نظر مدیر برگذار کننده ,گواهی یا مجوز پرواز نامعتبر باشد , میتواند دستور فرود اجباری دهد.

 

مسئولیت مدیر گروه:

مسئول یک رابط بین برگذار کننده و اعضای تیم است او مسئول رفتار صحیح اعضای تیم است . باید مطمئن شود که اگر فرد مریض است یا ممکن است پروازش امنیت دیگران را به خطر بیندازد, اقدام به پرواز نخواهد کرد. همچنین باید اطمینان حاصل کند که همه اعضا قوانین را خوانده و متوجه شده اند.

به محض اینکه مسابقه در اولین روز شروع شد هیچگونه قانون یا ضوابطی تغییر نخواهد کرد . هرگونه تجهیزات الحاقی حتی منطبق با قوانین اگر در طول مسابقه نیاز باشد نیز همچنین است. شرکت کنندگان نمی توانند جابجا شوند و یا به کلاس دیگری منتقل شوند.

 

روزهای تمرین:

هیئت برگذار کننده در طول روزهای تمرینی در دسترس خواهد بود . امتیازات حاصل شده در این روزها در نتیجه مسابقه محسوب نخواهد شد.

 

شکایات:

هر شرکت کننده از هر موضوعی که شاکی است باید شکایت خود را در قالب کتبی و از طریق مربی گروه به برگذار کننده ارائه دهد. شکایت بدون تاخیر پاسخ داده خواهد شد اما در هر مورد شکایات نباید دیرتر از یک ساعت بعد از انتشار برگه امتیاز موقت , مطرح شود. این زمان شامل ساعات بین 10 شب تا 7 صبح نمیشود. مگر اینکه برای راندهای روز قبل باشد. شکایتی که ممکن است روی نتیجه موثر باشد میبایست قبل از هرگونه اعلام رسمی نتایج و بصورت کتبی پاسخ داده شود. تمام شکایات و پاسخ ها باید بر روی صفحه رسمی اعلانات منتشر شود.

 

اعتراضات:

اگر شرکت کننده در مورد نتیجه شکایت خود راضی نباشد مربی مجددا اعتراض را بصورت کتبی به همراه 50 یورو به برگذار کننده ارائه میدهد. اگر قبل از اقدام برای رسیدگی به شکایت , از آن صرفنظر شود این مبلغ قابل استرداد است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی