اطلاعات تماس

این سایت توسط فاطمه افتخاری و شهناز خبره دست  با هدف معرفی و توسعه  ورزشهای هوایی در کشور ، طراحی و راه اندازی گردیده است . 

 

info@flytime.ir

xc چیریکی

 

 

به نظر من ( فاطمه افتخاری) گرد همایی چیریکی که به زودی در سایت گردنه رخ با هدف پرواز مسافت برگزار خواهد شد از جوانب مختلفی حائز اهمیت است. این رویداد اولین در نوع خود محسوب میشود. قطعا در طول این گرد هم آیی شاهد ارتقاع رکورد های مسافت شخصی و در صورت یاری کردن هوا احتمال ارتقای رکورد های کلی در کشور نیز وجود دارد. این گرد همایی توسط بسیاری از اساتید ، برند ها و گروه های پروازی حمایت می شود و جوایز نفیسی که حتی در مسابقات رسمی کشوری هم کمتر شاهد آن بوده ایم برای نفرات برتر در نظر گرفته شده که میتواند موجب انگیزه دادن برای حضور طیف وسیع تری از خلبانان سراسر کشور باشد و در نهایت مهم ترین عامل اهمیت آن پرواز است... برای من که مثل یک رویاست که با گروهی از بهترین خلبانان ایران پرواز کنم آن هم نه در مسابقه ای با تسکی از پیش تعیین شده... پروازی آزاد با هدف طی مسافت...سيد محمد مير اعلايي :
هدف اصلي گردهمايي چيريكي ها دوستي، هم دلي و گذرندان اوقات و پرواز هايي خوش در كنار يكديگر است.
مير اعلايي در مصاحبه با خبرنگار چيريك افزود: اين گردهمايي به صورت كاملا خودجوش و با مشاركت تمامي شركت كنندگان برگزار گرديد.
اين مسئول افزود: مسابقه با حضور ٥٠ خلبان و در ٤ روز برگزار مي گردد كه ٢ امتياز بالاي هر خلبان در انتها محاسبه ميشود.
در پايان روز سوم مسابقه محمد سمناني با اختلافي فاحش در جايگاه نخست ايستاده است. ميراعلايي در پاسخ به خبرنگار اعزامي چيريك در مورد اسپانسرينگ و اهداي جوايز گفت: جوايز اهدايي توسط خود خلبان ها و با مشاركت دلسوزان رشته مسافت تهيه گرديد، به طوري كه به ١٠ نفر اول مسابقه و نفرات اول در گروه هاي مختلف هدايايي به رسم يادبود اهدا خواهد شد. اين مقام مسئول !! برگزاري مطلوب مسابقه توسط خود خلبان ها را از خصوصيات بارز اين گردهمايي دانست. خبرنگار اعزامي چيريك، رخ.

 

 

فاطمه افتخاری: روز آخر مسابقه پروازی علارقم ضعیف بودن شرایط هوا همانند سه روز گذشته تشکیل گروه نسبتا بزرگی از خلبانان و پرواز دسته جمعی باعث شد تجربه

پروازی بسیار با شکوه هیجان انگیز و حدود 100 کیلومتر را برای بسیاری خلبانان فراهم کرد. لند دسته جمعی در کنار آبشار تونل کوهرنگ از زیبا ترین لحظات پروازی این مسابقه بود.

 

 20 تا 23 مرداد 94 تجربه ای متفاوت در گردنه رخ اصفهان!

- گردهمایی خودجوش خلبانان مسافت در گردنه رخ با عنوان XCHIRIKI در قالب XC OPEN با حمایت خلبانان و اسپانسرهای محترم در جوی کاملا دوستانه برگزار شد و به 10 نفر برتر جوایزی اهدا شد .

- هدف از برگزاری این گردهمایی پرواز دوستانه و ارتقا سطح پروازی خلبانان مشتاق به پرواز مسافت در کنار بهترین های این رشته بود .
XCHIRIKI در 4 روز برگزار شد و مجموع امتیاز دو روز برتراز پروازهای ثبت شده در سایت XCONTEST ملاک محاسبه امتیاز نفرات برتر بود , در این رویداد 47 خلبان ثبت نام کردند

نفرات برتری که جوایز به آنها اهدا شد :

- نفر اول محمد سمنانی با 279.55 امتیاز یک عدد هارنس 777 Hike & Fly + تی شرت اورجینال SKYWALK + تخته پنیر ( اهدا شده توسط علی فهیمی ) + کیف کمری SKYWALK + یک بسته رنگارنگ ! + چاقو چند کاره MACPARA

- نفر دوم کیوان آرین پور با 201.21 امتیاز یک عدد کاپشن پرNIVIUK + تی شرت اورجینال NIVIUK + تخته پنیر( اهدا شده توسط علی فهیمی ) + کیف کمری SKYWALK + یک بسته رنگارنگ + چاقو چند کاره MACPARA

- نفر سو صادق باریکانی با 164.04 امتیاز یک عدد کلاه چارلی ( اهدایی از طرف NIVIUK IRAN ) + تخته پنیر ( اهدا شده توسط علی فهیمی ) + یک عدد تی شرت اورجینال 777 + چاقوی چند کاره MACPARA

- نفر چهارم امید تاج الدین با 162.22 امتیاز کوله 70 لیتری 777 + تی شرت اورجینال NIVIUK

- نفر پنجم علی اشرف زاده با 151.36 امتیاز کیف کمری SKYWALK + تی شرت اورجینال 777

- نفر ششم بهروز جعفرزاده با 148.01 امتیاز تی شرت اورجینال NIVIUK

- نفر هفتم فاطمه افتخاری با 133.47 امتیاز تی شرت اورجینال اSKYWALK

- نفر هشتم با حامد خاکباز با 129.72 امتیاز تی شرت اورجینال 777

- نفر نهم اشکان سلیمانی با 120.09 امتیاز تی شرت اورجینالNIVIUK

- نفر دهم محمد میرعلایی با 115.13 امتیاز تی شرت اورجینال NIVIUK

- نفر اول بانوان فاطمه افتخاری یک عدد CONCERTINA BAG NIVIUK + یک عدد تی شرت اورجینال SKYWALK

- نفر اول با بال کلاس EN A امیر تاجمیر یک عدد چاقوی VICTORINOX ( اهدا شده توسط صادق باریکانی )

- نفر اول با بال کلاس EN B حامد خاکباز ( بعد ار پنج نفر اول ) یک عدد چاقوی VICTORINOX ( اهدا شده توسط صادق باریکانی )

- به دو نفر برتر هر روز تی شرت معمولی اسکای واک اهدا شد .

- در آخر صمیمانه از 777 , SKYWALK , NIVIUK IRAN , علی فهیمی ، صادق باریکانی و مهدی شاملو تشکر میکنیم که از این رویداد حمایت کردند.

ه- XCHIRIKI ادامه دارد و سال آینده بهتر و پربارتر برگزار خواهد شد ....


- ممنونیم از کمیته ورزشهای هوایی استان اصفهان بابت پشتیبانی از این حرکت خودجوش و همچنین تهیه رنگارنک و آب معدنی در این 4 روز .

با من بپر باقی فسانه است ... 

 
   

001

002

003 005

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی