اطلاعات تماس

این سایت توسط فاطمه افتخاری و شهناز خبره دست  با هدف معرفی و توسعه  ورزشهای هوایی در کشور ، طراحی و راه اندازی گردیده است . 

 

info@flytime.ir

شقایق آمیا

شقايق آميا هستم متولد ١٣٥٥و مهندس معمار .
ساكن پايتخت پر از كوه ولي متاسفانه بي سايت پروازي ايران .
عاشق هيجانم .
 دوستدار ورزش ، هنر و سفرم ، به گونه ايي كه دوستانم مرا ماركوپلو صدا ميزنند .
در حال حاضر عضو گروه بزرگ دف نوازي مشتاق هستم ، دف و هيجانات كوبه اي آن.
زندگي من از ابتداي كودكي با هيجان ، ورزش و جنب و جوش شروع شده تا امروز .

و اما  بعد زندگي ورزشي من :
ورزشهاي بسياري مثل كوهنوردي، اسكيت ، بدمينتون، يوگا ، تي آر ايكس، اسكي ..... و هم اكنون پرواز را انجام ميدم ، البته اسكي و يوگا و پرواز رو به صورت حرفه ايي دنبال ميكنم .
روياي پرواز هميشه و همه جا همراهم بود.  در  سال ١٣٨٥ خيلي اتفاقي وقتي دنبال يه مطلبي توي اينترنت بودم با ورزش پاراگلايدر آشنا شدم . اوج هيجان .....، چيزي كه هميشه من و تحت الشعاع خودش قرار داده ، هيجان ، هيجان و باز هم هيجان !

به دليل مشغله هاي كاري و فكري شروع اين ورزش تا سال ٩١ به درازا كشيد. در اسفند ماه همان سال با سفر به جزيره زيباي كيش و تجربه  para sailing ،  كليد شروع پرواز براي من زده شد . به محض برگشتن به تهران با شروع تحقيق در مورد اين ورزش بالاخره در چهارم فروردين ١٣٩٢ با آقاي حميد سراجان شروع به يادگيري اين ورزش كردم و پرواز كردن و هميشه مديون  استاد خوبم آقاي سراجان بوده و هستم .  دوره siv رو هم در سال ٩٣ تحت مربيگري ايشون در الودنيز تركيه گذراندم . علاوه بر سايتهاي شهران ،وردآورد ،آبسرد و كرج كه سايتهاي نزديك تهران هستن ، در سايتهاي پروازي خيلي از استانهاي ديكه از شمال ايران تا شهرهاي مركز مثل يزد و شهرهاي جنوبي مثل خوزستان پرواز كرده ام  و اينك خيلي علاقمند به پرواز مسافت هستم و در حال حاضر در حال برنامه ريزي براي مسافت .
و البته كه همسر عزيزم مشوق و همراه هميشگي من در تمام اين مراحل بوده و هست و در حقيقت ما زوج پرنده هستيم .

 

 

 
   

نظرات   

 
+1 #2 فتانه 1395-02-18 08:58
خواهر هنرمند ، خوش ذوق، جسور، شجاع و بانشاطم واقعا به داشتنت افتخار ميكنم . اميدوارم در همه مراحل زندگي موفق باشي و بر سكوي قهرماني ببينمت.
نقل قول
 
 
+1 #1 مونا 1395-02-14 18:20
عزيز دلم اميدوارم اين سرزندگي و شادابي رو تو تمام مراحل زندگيت داشته باشي روز به روز موفق و پرانرژي تر از ديروز و البته همراه با هيجانات عالي ... بهترين ها رو براي جفتتون از خداوند خواستارم
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی