اطلاعات تماس

این سایت توسط فاطمه افتخاری و شهناز خبره دست  با هدف معرفی و توسعه  ورزشهای هوایی در کشور ، طراحی و راه اندازی گردیده است . 

 

info@flytime.ir

مژگان میل کاریزی

 نویسنده و طراح تصویر: مژگان میل کاریزی

 

mojgan


مژگان میل کاریزی هستم، متولد بیستمین روز از ماه گرم مردادِ سال 1371 خورشیدی. تحصیلات دانشگاهی ام را در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی شهرسازی به پایان رسانده ام.
از دوران کودکی تا حال همیشه عاشق هنر و ورزش بوده و تا حد توانم سعی می کنم استعدادهایم را در این زمینه ها شکوفا کنم. در زمینه های هنری فعالیت هایی همچون گرافیک، باله، عکاسی داشته و در زمینه ورزش، در رشته های شنا-پیلاتس- تناسب اندام مشغول به فعالیت بوده ام.
کلاس های تئوری پرواز با پاراگلایدر را در اواخر سال 1390 در مشهد با مربی گری جناب مهدی شاملو آغاز کردم و بعد از گذراندن مبانی لازم و تمرین های زمینی در سال 1391 برای اولین بار در آسمان به پرواز در آمدم. اولین پرواز سولویی من بسیار خاطره انگیز و دلنشین بود. یادش بخیر آن زمان به خاطر طولانی شدن زمان اولین پروازم در بین هم پروازی هایم به شهرت رسیده بودم و هیچ وقت خاطرات آن ثانیه ها از ذهنم پاک نمی شوند.در دوران نوویس به ادامه یادگیری تئوری و عملی پرداختم و سفر کردن را نیز شروع کردم و پس از تشخیص مربی عزیزم مستقل شدم و سعی میکنم همیشه قدردان زحمات ایشان باشم چرا که اولین شخصی که پرواز را به من آموخت، ایشان بودند.
با گذشت زمان احساس کردم که برای ایمنی و اعتماد بیشتر به بال و خودم، به دوره امنیت پرواز نیاز دارم و تصمیم به شرکت در این دوره گرفتم. خودم را از نظر فیزیکی و روحی آماده کرده و سپس در نوروز 1394 با مربیگری آقای مهدی شاملو این دوره را گذراندم.


تا اکنون علاوه بر سایت های محلی دررود نیشابور و خواجه مراد، در سایت های رامیان-مهدیرجه- درازنو-ترسه-گنو- ساحل نمای یزد و مشکین شهر پرواز کرده ام.
هم اکنون در حال تمرین بیشتر برای پروازهایی بهتر، ایمن تر و طولانی تر هستم و تا الان تجربه پروازهای مسافت های طولانی را نداشته ام ولی از آنجایی که عاشق ماجراجویی هستم و مطمئن هستم که با کمک خدا و تلاش خودم بهتر خواهم شد، آرزو دارم خودم را برای رسیدن به یکی از اهدافم که پرواز مسافت آزاد هست آماده کنم و همچنان صبور هستم چرا که برای فهمیدن و لذت بردن از مسیر نباید شتاب کرد و همچنین امیدوارم چون به خدایم ایمان دارم و میدانم خواستن، توانستن است....
پرواز رو دوست دارم، از بچگی همیشه بهش فکر کردم...و از نظر من پرواز، هنر است.....
پرواز گروهی و بیشتر دوست دارم و مشتاقم همیشه در کنار پرنده های خوب پرواز کنم تا پیشرفت کنم....
از پرواز خیلی درسها گرفتم که مهمترینش برای خودم این بوده که پرواز رو به خاطر حس خوبش دوست داشته باشم و نه چیزهای دیگه...
به امید پروازهای سالم و ایمن برای همه پرنده ها.....

 

 

 

 

نظرات   

 
+1 #2 مرجان میل کاریزی 1394-07-19 20:40
از زندگی و پرواز لذت ببر ،
در پناه خدا باشی .
نقل قول
 
 
+1 #1 زکیه 1394-07-19 20:05
دوست عزیزم یه عالمه ارزو قشنگ واست دارم.ارزو دارم یه روزی برسه که روی وسیعترین اقیانوسای دنیا پرواز کنی.ارزو دارم روی بلندترین کوهاو عمیقترین دره های دنیا پرواز کنی وتوی این همه طبیعت زیبابا اون بالهای بزرگت به اخر خوشبختی برسی.و من همیشه به عنوان یه دوست بهت افتخار میکنم. ♥♥♥
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی